13735.
414. Closed Online auction
Maps
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
ÁTI kisatlasz. Földrajz leírás, statisztikai adatok. Bp., 1934, Magyar Királyi Állami Térképészeti Intézet. Kopott félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.