13738.
414. Closed Online auction
Maps
1 400 HUF
cca 1880-1900 Történelmi-földrajzi atlasz. Bécs, Hölzel Ede, 10 t. (színezett kőnyomatos térképek). Szélein kisebb sérülésekkel, sérült, foltos kiadói papírborítóban, 33,5x26 cm