Maps

Number of items: 80

1941 Magyarország politikai térképe, rajta visszatért területekkel és Nagymagyarországgal, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, hajtott, kis szakadásokkal, a hátoldalán bejegyzésekkel, 25x38 cm
13732.

1 000 HUF
2,59
2,86
Carte du Pilotage du Danube du km 1075 (Confluent de la Nera) au km 931 (Drobeta-Turnu Severin). Bp., 1976. Comission du Danube (Dunabizottság). Kihajtható Duna révkalauz térkép a Néra összefolyásától Szörényvárig. 1:10000. Francia és orosz nyelvű bevezetővel. Aranyozott vászonkötés. / Danube fold-out map from the Nera to Turnu Severin. 1:10000. With introduction in French and Russian languague. In linen binding.
13733.

4 000 HUF
10,36
11,43
Vegyes külföldi és magyar térkép tétel (Szeben vármegye, Europe and the Near East, stb.), 9 db, vegyes állapotban
13734.

2 000 HUF
5,18
5,71
ÁTI kisatlasz. Földrajz leírás, statisztikai adatok. Bp., 1934, Magyar Királyi Állami Térképészeti Intézet. Kopott félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
13735.

1 200 HUF
3,11
3,43
cca 1930 Offizielle Karte des Österr. Automobil-Club, Blatt 6, Kitzbühel-Partenkirchen-München-Burghausen. 1: 200.000, Wien, Kartograpischen, früher Militärgeographischen Institut. 16 p. Osztrák autóstérkép, kihajtható főtérképpel és több kisebb méretű térképpel, korabeli hirdetésekkel, helyenként kissé foltos, 79x53
13736.

800 HUF
2,07
2,29
cca 1965-1970 Blaha Lujza téri aluljáró építkezése idejére érvényes autóbuszvonalak térképe, 24x33 cm
13737.

2 000 HUF
5,18
5,71
cca 1880-1900 Történelmi-földrajzi atlasz. Bécs, Hölzel Ede, 10 t. (színezett kőnyomatos térképek). Szélein kisebb sérülésekkel, sérült, foltos kiadói papírborítóban, 33,5x26 cm
13738.

1 400 HUF
3,63
4,00
Zenta és környékének katonai térképe, vászontérkép, 57×40 cm
13739.

3 000 HUF
7,77
8,57
cca 1910 Balkan-Halbinsel / Balkán-félsziget nagyméretű térképe, 1 : 250.000, hajtva, szakadásokkal, 117x107 cm
13740.

4 000 HUF
10,36
11,43
cca 1910 Ausztria-Magyarország térképe / Map of Austria-Hungary két lapból 50x31 cm széle kissé sérült
13741.

4 000 HUF
10,36
11,43
13742.

900 HUF
2,33
2,57
1939 A Keleti-Mecsek turista térképe, kiadja: Pécs Szabad Királyi Város Idegenforgalmi Irodája, két apró lyukkal, 35×31 cm
13743.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF