Maps

Number of items: 80

cca 1870 Arader Comitat (Arad Vármegye) térképe, német nyelven, színes litografált határszínezéssel, vászonra kasírozva, a papír szelvények részben elváltak a vászontól, 37x53 cm
13744.

4 000 HUF
10,36
11,43
Magyar Szent Korona országainak fontosabb települései és közigazgatása az 1910-es években, régi térkép modern változata, laminált, 45x66 cm
13745.

1 000 HUF
2,59
2,86
13746.

1 600 HUF
4,15
4,57
Magyarország történelmi, földrajzi, népességi, stb. térképei, 13 db melléklet a Pallas Nagy Lexikonából, különböző méretben és állapotban
13747.

2 000 HUF
5,18
5,71
1990 A budapesti Farkasréti temető térképe, cca. 1 : 2500, Bp., Budapesti Városvédő Egyesület, 58x42
13748.

1 600 HUF
4,15
4,57
1979 Magyarország földrajzi név tára Csongrad megye. 63x58 cm
13749.

1 200 HUF
3,11
3,43
Veszprém, Baranya és Szabolcs-Szatmár megye közúti térképe, a közúti igazgatóságok kiadásai, 1:400 000, 1:200 000, hajtottak, 30x40 cm, 57x82 cm
13751.

1 800 HUF
4,66
5,14
Székelyföld térképe, modern reprint, hajtva, 82,5x67 cm
13752.

1 800 HUF
4,66
5,14
cca 1941 Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye térképe, 1 : 430.000, Bp., M. kir. honv. Térk. Int., hajtva, kis sérülésekkel, 49,5x35 cm
13753.

1 000 HUF
2,59
2,86
1896 Jelentékenyebb folyóink vízjárásának átnézete, térkép, ragasztott, 41×65 cm
13754.

2 000 HUF
5,18
5,71
cca 1890-1900 Gömör és Kis-Hont megye térképe, hiavatalos adatok alapján átdolgozta: Czakó István, Kogutowicz Manó: Megyei térképek. 1:390000. Sérült, 30x24cm
13755.

800 HUF
2,07
2,29
2 db Budapest facsimile térkép: Budapest főváros tájékozási tervrajza. Budapest Aigner féle térképe 66x46 cm 60x42 cm
13756.

5 000 HUF
12,95
14,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF