Maps Number of items: 80
2586831
13744
414
Maps
Other collectibles
cca 1870 Arader Comitat (Arad Vármegye) térképe, német nyelven, színes litografált határszínezéssel, vászonra kasírozva, a papír szelvények részben elváltak a vászontól, 37x53 cm
4 000 HUF
2596823
13745
414
Maps
Other collectibles
Magyar Szent Korona országainak fontosabb települései és közigazgatása az 1910-es években, régi térkép modern változata, laminált, 45x66 cm
1 000 HUF
2511911
13746
414
Maps
Other collectibles
1 600 HUF
2594697
13747
414
Maps
Other collectibles
Magyarország történelmi, földrajzi, népességi, stb. térképei, 13 db melléklet a Pallas Nagy Lexikonából, különböző méretben és állapotban
2 000 HUF
2563073
13748
414
Maps
Other collectibles
1990 A budapesti Farkasréti temető térképe, cca. 1 : 2500, Bp., Budapesti Városvédő Egyesület, 58x42
1 600 HUF
2570965
13749
414
Maps
Other collectibles
1979 Magyarország földrajzi név tára Csongrad megye. 63x58 cm
1 200 HUF
2530649
13751
414
Maps
Other collectibles
Veszprém, Baranya és Szabolcs-Szatmár megye közúti térképe, a közúti igazgatóságok kiadásai, 1:400 000, 1:200 000, hajtottak, 30x40 cm, 57x82 cm
1 800 HUF
2545887
13752
414
Maps
Other collectibles
Székelyföld térképe, modern reprint, hajtva, 82,5x67 cm
1 800 HUF
2544120
13753
414
Maps
Other collectibles
cca 1941 Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye térképe, 1 : 430.000, Bp., M. kir. honv. Térk. Int., hajtva, kis sérülésekkel, 49,5x35 cm
1 000 HUF
2461841
13754
414
Maps
Other collectibles
1896 Jelentékenyebb folyóink vízjárásának átnézete, térkép, ragasztott, 41×65 cm
2 000 HUF
2587367
13755
414
Maps
Other collectibles
cca 1890-1900 Gömör és Kis-Hont megye térképe, hiavatalos adatok alapján átdolgozta: Czakó István, Kogutowicz Manó: Megyei térképek. 1:390000. Sérült, 30x24cm 2587393
13756
414
Maps
Other collectibles
2 db Budapest facsimile térkép: Budapest főváros tájékozási tervrajza. Budapest Aigner féle térképe 66x46 cm 60x42 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035