6 000 HUF
32
cca 1887 " Zur Erinnerung an meine Dienstzeit." Szolgálati idÅ‘m emlékére, I. Ferenc József arcképével, cÃmerekkel dÃszÃtett, dÃszes, nagyméretű litografált emléklap, lovas katona, huszár képével a közepén, Berlin, J. Pelzer, sérült üvegezett fa keretben, 52x43 cm