cca 1880-1920 Vegyes családi fotó hagyaték tétel, hozzá régi faragott fa borítású, sérült fotóalbum. Agnelli, Mai és Társa, Kozmata, stb fényképek., vizitkártyák, kabinetfotók kb 30 db
cca 1920-1930 Agnes Bonkovska azaz Fatma Djémilé de Bonkowska török és magyar operaénekesnő és Djamel Martin koncertszervező fotóalbuma. Fotók utazásokról, szerepekről, nyaralásokról, estélyekről, stb. Legalább száz fotó albumban és mellette, koncertjegyekkel, újság kivágásokkal, stb.
1905 A Keszthelyen tartott XII. gyümölcsészeti és fatenyésztési tanfolyam résztvevőinek fotója, nevük felsorolásával, kartonra ragasztott fotó, felületi kopásokkal, kartonon törésnyom, 16,5×23 cm
1962 ,,Lopott boldogság" című magyar film jelenetei és szereplői (köztük Molnár Tibor, Vass Éva, Psota Irén), 13 db vintage produkciós filmfotó, ezüstzselatinos fotópapíron, 24x30 cm
1971 Latinovits Zoltán színész jelenetei ,,A legszebb férfikor" című magyar filmben, 9 db vintage produkciós filmfotó, ezüstzselatinos fotópapíron, kis lapszéli hibákkal, + hozzáadva egy szöveges kisplakát, 24x30 cm
1962 ,,Utolsó vacsora" című magyar film jelenetei és szereplői (köztük Gábor Miklós, Ruttkai Éva, Páger Antal, Sulyok Mária, Kállai Ferenc), 13 db vintage produkciós filmfotó, ezüstzselatinos fotópapíron, 24x30 cm
1960 ,,Alázatosan jelentem" című magyar film jelenetei és szereplői (köztük Gábor Miklós, Uray Tivadar, Ruttkai Éva, Szirtes Ádám), 13 db vintage produkciós filmfotó, ezüstzselatinos fotópapíron, 24x30 cm