20 000 HUF
Aki leigázta a tengert (Rulers of the Sea). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-1941. Douglas Fairbanks jr és Margarete Llckwood szereplésével. Rendezte: Frank Lloyd. Litográfia, papír. Kellner Márkus, Bp. Paramount Pictures. Apró sérülésekkel, felső részében egy hajtásnyommal, helyenként kissé foltos. 95×31 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie ("Rulers of the Sea"), lithograph on paper, with small damages, bit spotty.