14431. 414. Closed Online auction Printed Materials
1 000 HUF
0 HUF
1873 A felső-eőri evang. reform. egyház története, templomának évszázados ünnepére. Szerk.: Gueth Sándor. Szombathely, 1873, Bertalanffy Imre-ny., 19 p. Kissé sérült, szétvált fűzéssel, helyenként foltos.
Photo of the item taken by : ra