1 000 HUF
1907 Turisták Lapja XIX. évf. 1-4., 5-7. és 8-10. sz., 1907. ápr. 30.-okt. 31. Szerk.: Dr. Téry Ödön, Petrik Lajos. Bp., Hornyánszky Viktor cs. és kir. udvari könyvnyomdája, 220 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos borítókkal, részben felvágatlan lapokkal.