14494. 414. Closed Online auction Printed Materials
1 200 HUF
0 HUF
1919 Népszava XLVII. évf. 180. sz., 1919. júl. 30., a Magyar Tanácsköztársaság idejéből, 8 p., sérült, foltos
Photo of the item taken by : karap_norbert