14503. 414. Closed Online auction Printed Materials
8 000 HUF
0 HUF
1920 Bilkey apát-plébános üdvözlő beszéde a magyar nemzeti hadsereg katonáihoz Horthy Miklós fővezér Székesfehérvárra való bevonulása alkalmából, röplap, hajtott, sérült, kissé hiányos, kopásnyomokkal,
Photo of the item taken by : ekb