14566. 414. Closed Online auction Printed Materials
1 400 HUF
0 HUF
1938 Képes Vasárnap 49. sz., 1938. dec. 4., A hazatért Felvidék IV. Rimaszombat, Rozsnyó. Bp., Pesti Hirlap Rt. (Légrády-ny.), 36 p., számos fekete-fehér fotóval, a címlap kissé sérült, elvált a kötéstől.
Photo of the item taken by : ra