2 400 HUF
28
cca 1900-1910 Denver and the Mountain Parks, szecessziós album 32 db utólagosan színezett képpel, angol nyelven. Zsinórfűzéses papírkötés, dekoratív, aranyozott, dombornyomásos borítóval, sérült, a gerincnél kissé hiányos, 26x20,5 cm