1911-1914 Színházi újság I. évf. 2. sz., Makó, 1911. szept. 10-16., tűzött papírkötés, 18 p. + Színházi élet és mozi III. évf. 4. sz., szerk.: Incze Sándor, 1914. jan. 25.- febr. 1., fekete-fehér képekkel illusztrált, tűzött papírkötés, kissé kopott, 32+IV p.
1913 A Művészet c. folyóirat teljes XII. évfolyama egybekötve. Szerk.: Lyka Károly. Bp., 1913, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat-Singer és Wolfner. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal, közte Körösfői-Kriesch Aladár színes kőrajzával illusztrálva. Félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, hiányzó gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
1915 Az Élet c. folyóirat VII. évfolyama egybekötve (I. kötet). Bp., 1915, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt., VII+632 p. Gazdag fekete fehér képanyaggal, I. világháborús hírekkel, fotókkal. Aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötésben (az eredeti borító felhasználásával újrakötött), kopott borítóval, márványozott lapélekkel, helyenként kissé foltos lapokkal.
1916-1917 Az Érdekes Újság számai az I. világháború idejéből, benne a háború híreivel és képeivel, gazdag fekete-fehér képanyaggal. Egybefűzve, egészvászon-kötésben, helyenként sérült lapok, kivágások, körbevágott lapszélek.
1916-1917 Vasárnapi könyv folyóirat összefűzött számai, nem teljes évfolyamok, hanem csak számok, közte több hiányos is, sérült és foltos is, laza, sérült fűzéssel. Benne fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal.
1917 Közhasznu Zsebnaptár mindenki számára az 1917-ik évre. Hasznos tudnivalókkal és jegyzéknaplóval. Harminchatodik évfolyam. Bp., 1916., Pallas. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, melléklet és ceruza nélkül, de a kopásnyomokat leszámítva jó állapotban.