Printed Materials Number of items: 421
2586290
14491
414
Printed Materials
Other collectibles
1919 karai Neugebauer Viktor (1853-1919) ny. MÁV igazgató, az Első Duna-Gőzhajózási Társaság volt magyarországi képviselőjének és forgalmi igazgatójának, miniszteri tanácsosnak a halálozási értesítője
1 000 HUF
2586660
14492
414
Printed Materials
Other collectibles
1919 Népszava XLVII. évf. 173. sz., 1919. júl. 22., a Magyar Tanácsköztársaság idejéből, 8 p., sérült, kis hiánnyal
1 200 HUF
2586663
14493
414
Printed Materials
Other collectibles
1919 Népszava XLVII. évf. 158. sz., 1919. júl. 4., a Magyar Tanácsköztársaság idejéből, 10 p., sérült
1 200 HUF
2586673
14494
414
Printed Materials
Other collectibles
1919 Népszava XLVII. évf. 180. sz., 1919. júl. 30., a Magyar Tanácsköztársaság idejéből, 8 p., sérült, foltos
1 200 HUF
2585803
14495
414
Printed Materials
Other collectibles
1919 Vörös Újság II. évf. 44. sz., 1919. ápr. 1., a Magyar Tanácsköztársaság idejéből, sérült, 8 p.
1 400 HUF
2585809
14496
414
Printed Materials
Other collectibles
1919 Vörös Újság II. évf. 50. sz., 1919. ápr. 7., a Magyar Tanácsköztársaság idejéből, kissé sérült, 8 p.
1 400 HUF
2585805
14497
414
Printed Materials
Other collectibles
1919 Vörös Újság II. évf. 57. sz., 1919. ápr. 15., a Magyar Tanácsköztársaság idejéből, sérült, 8 p.
1 400 HUF
2595624
14498
414
Printed Materials
Other collectibles
1919 A Baross-Szövetség névsora, foltos, szakadásokkal, 7p
1 600 HUF
2586566
14499
414
Printed Materials
Other collectibles
1919 Vörös Újság II. évf. július 31., a Magyar Tanácsköztársaság idejéből
1 400 HUF
2594872
14500
414
Printed Materials
Other collectibles
1919 Egyházközségek tagjaihoz a proletárdiktatúra után megrendült egyházi adófizetési kötelezettség helyreállítása tárgyában, román cenzurával. Röplap
1 000 HUF
2595707
14501
414
Printed Materials
Other collectibles
1919 Magyar munkás! Tanácsköztársaság ellenes, románok által cenzúrázott röplap, benne aláhúzásokkal, hajott
2 000 HUF
2537553
14502
414
Printed Materials
Other collectibles
1919 Román Katonai Parancsnokság, Diamandi és Mardarescu nevében kiadott kiáltvány a román megszállás idejéből, szakadásokkal, 57×42 cm
16 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035