13531.
414. Closed Online auction
Scout
1 400 HUF
Szrilich Pál: Vad vízeken. (Vízbőlmentés.) A Nagy Főnök levelei (V. sorozat.) Bp., 1939., Magyar Cserkészszövetség. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy kijáró lappal, kissé laza fűzéssel.