Ships Balaton Number of items: 46
2592846
13568
414
Ships Balaton
Other collectibles
Koppány Tibor-Péczely Piroska-Sági Károly: Keszthely. Magyar Műemlékek. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
1 200 HUF
2592851
13569
414
Ships Balaton
Other collectibles
Tihany. Fotóalbum Gyökér László fekete-fehér fotóival. Passuth László előszavával. Bp., 1967, Kossuth-ny. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
1 200 HUF
2592769
13570
414
Ships Balaton
Other collectibles
Simon József: Balatonszentgyörgyi képes krónika. Kiszling Mátyás fotóival. A nyitó oldalon Urbán Ferenc, valamint a könyvben Simon József rajzaival. Balatonszentgyörgy, 1978., Balatonszentgyörgy Község Közös Tanácsa, (Kaposvár, Somogy m. Nyomdaipari Vállalat.) Kiadói nyl-kötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 2000 példányban.
1 600 HUF
2592217
13571
414
Ships Balaton
Other collectibles
2 db Balaton témájú könyv + 1 térkép: Bertha Bulcsu: Balatoni évtizedek. Magyarország felfedezése. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Balaton. Szerk.: Major Béla. Panoráma Útikönyvek. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fo...
1 200 HUF
2591794
13572
414
Ships Balaton
Other collectibles
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. Veszprém, 2007, Vitis Aureus, 404 p. Kiadói kartonált papírkötés.
2 800 HUF
2588486
13573
414
Ships Balaton
Other collectibles
3 db - Dr. Zákonyi Ferenc: A balatoni üdülőkörzet természeti értékei + Szalai Imre: Balatonfüred + Illés István (szerk.): Tavunk, a Balaton. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.
2 400 HUF
2596228
13574
414
Ships Balaton
Other collectibles
Keszthelyi emlék, vitorlást ábrázoló asztali dísz, fém, műmárvány talapzaton, a vitorlán kopott felirattal, m: 16 cm
1 600 HUF
2593872
13575
414
Ships Balaton
Other collectibles
cca 1946 Wheeler hajgyártó vállalat reklámja, ofszet, papír, papírra kasírozva, 32x23 cm
1 200 HUF
2592750
13576
414
Ships Balaton
Other collectibles
A Balaton szíve. Zamárdi antológia. Zamárdi, 2007., Zamárdi Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.
1 600 HUF
2592755
13577
414
Ships Balaton
Other collectibles
4 000 HUF
2547062
13578
414
Ships Balaton
Other collectibles
Balaton. Ungarn. Bp.,én.,Magyar Hirdető, 12 sztl. lev. Papírkötés.
2547099
13579
414
Ships Balaton
Other collectibles
Halász, Zoltán-Hemző, Károly: Lake Balaton. A taste of Hungary. Bp.,1988,Corvina. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal, receptekkel. Kiadói kartonált papírkötés.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035