11697. 414. Closed Online auction Watches
10 000 HUF
0 HUF
Óragyár kandallóóra. Felesütős, ingajáratos szerkezettel. Szép állapotú jelzett fa tokban, számlapon kis sérüléssel. Működő, jó állapotban, kulcssal 27x25 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert