Amerikai Egyesült Államok DN "First Spouse Medals Program" 2xklf kétoldalas Br emlékérem eredeti fóliacsomagolásban. Martha Washington és Abigail Adams (34mm) T:1 USA ND "First Spouse Medals Program" 2xdiff two-sided Br medallions in original foil packing. Martha Washington and Abigail Adams (34mm) C:AU
Ausztria 1889. "CONSERVATORIUM DER GESELLSCHAFT DER MUSIKFREUNDE IN WIEN / CONCURS PREIS" I. díja, kétoldalas, aranyozott bronz emlékérem, hátoldalon gravírozva, hiányos karton dísztokban (45,5mm) T:1-
Ausztria 1947. "Friedrich Hermann Scheibe 1875-1946 / Hermann Scheibe könyvkötészet Bécsben" Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Schmidt (51,40g/50mm) T:1- / Austria 1947. "Friedrich Hermann Scheibe 1875-1946 / Bookbinding of Hermannn Scheibe in Vienna" Br commemorative medallion in original case. Sign.: Schmidt (51,40g/50mm) C:AU
Ausztria 1960. "Hála minden barátnak és segítőnek / Segélycsoport későbbi vakok számára Ausztriában - Az ezüst jubileum emlékére" Br emlékérem (40mm) T:1- Austria 1960. "In Dankbarkeit allen Freunden und helfern gewidmet / Hilfsgemeinschaft der Später Erblindeten Österreichs - Zur Erinnerung an das Silberne Jubiläum" Br medallion (40mm) C:AU
Ausztria DN "Herbert von Karajan" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) T:PP Austria ND "Herbert von Karajan" hallmarked Ag medallion. Sign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) C:PP