Német Demokratikus Köztársaság 1987. 3db-os fém emlékérem szett közös dísztokban, benne: "Nicolaikirche", "Staatratsgebäude", "Museum für Deutsche Geschichte" (40,5mm) T:PP fo.
Német Demokratikus Köztársaság DN "Otto von Guericke" egyoldalas, öntött Br plakett, eredeti "ÜBERREICHT VOM RAT DER STADT MAGDEBURG" feliratú dísztokban (115x83mm) T:1- Democratic Republic Germany ND "Otto von Guericke" one-sided, cast Br plaque in original display case with "ÜBERREICHT VOM RAT DER STADT MAGDEBURG" inscription (115x83mm) C:AU
Németország 1981. "Az élet tisztelete - Albert Schweitzer" Br plakett. Szign.: FB (110x137mm) T:2- Germany 1981. "Ehrfurcht vor dem leben - Albert Schweitzer" Br plaque. Sign: FB (110x137mm) C:VF
Németország 2014. "A Háromkirályok 850 éves imádata" aranyozott Cu emlékérem eredeti Euromint tokban (31,70g/40mm) T:PP ujjlenyomatos Germany 2014. "850 years of worship of the three holy kings" gilded Cu commemorative coin in original Euromint hard case (31,70g/40mm) C:PP fingerprints
Olaszország 1987. "FESTA NAZIONALE L'UNITA BOLOGNA 1987" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, eredeti felbontott műanyag tokban. Szign.: Greco (18,10g/0.986/35mm) T:1 (eredetileg PP) Italy 1987. "FESTA NAZIONALE L'UNITA BOLOGNA 1987" hallmarked Ag commemorative medallion with certificate, in original, opened foil pacakge. Sign.: Greco (18,10g/0.986/35mm) C:UNC (originally PP)
Olaszország DN "Sanremo Polgármestere" Br plakett eredeti, sérült tokban (193x155mm) T:1- Italy ND "The Mayor of Sanremo (Il Sindaco di Sanremo)" Br plaque in original, but damaged case (193x155mm) C:AU
Olaszország DN "II. Viktor Emánuel 1849-1878 Olaszország" peremen jelzett Ag emlékérem (22,79g/0.925/32x32mm) T:1- (PP) Italy ND "King Victor Emmanuel II 1849-1878 Italy" Ag commemorative medallion hallmarked on the edge (22,79g/0.925/32x32mm) C:AU (PP)
Románia ~1986. "100 éve született Henri Coanda / Nemzetközi kiállításon való részvételért - Aeromfila" Br emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1- Romania ~1986. "Philatelic Exposition Bucharest - 75 Years of Aviation School in Romania" Br commemorative medallion in original case (60mm) C:AU