1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Georg Gronau: Leibl. Künstler-Monographien L. Bielefeld-Leipzig, 1901., Velhagen & Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.