16613. 414. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 000 HUF
0 HUF
Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre. Bp., (1937), Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Photo of the item taken by : nagy_andras