5 000 HUF
Malonyai Dezső: A magyar nép művészete I. A kalotaszegi magyar nép művészete. Bp., 1909, Franklin-Társulat Számos képpel, műmelléklettel és színes táblával, kiadói festett aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban