8 000 HUF
Szeghalmi Gyula: Amatőr fényképészek könyve. Gyoma, 1906, Kner Izidor, 8+328+6 p. +20 t.; ill. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, két hiányzó táblával.