17031.
414. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 400 HUF
25
Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 432 p. Ötödik kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.