10 000 HUF
Garay János: Az Árpádok. Történeti balladák-, legendák- s mondákban. Pest, 1848., Heckenast Gusztáv, XVI+216 p. Második kiadás. Későbbi átkötött félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, foxing foltos lapokkal, possessori bejegyzéssel.