4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Gróf Bethlen Miklós önéletírása. Bevezette és sajtó alá rendezte Tolnai Gábor. Magyar Száadok. Bp.,[1943], Ardói Könyvkiadó, XXXII+623 p.+1 t. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel, sérült gerinccel.