26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
Weißer, Ludwig: Bilder Atlas zur Weltgeschichte Stuttgart , 1850 Ribschke 81p. + (5) + 66 t. Rézmetszetek. Aranyozott, kissé kopott egészvászon kötésben. 29x38 cm