1988 Hősök Tere '88. június 27. Tüntetés a Hősök terén. Szerk.: Varga Csaba. Bp., é.n., Eötvös Kiadó, 32 p. Tűzött papírkötés. Tüntetés Erdélyért, a Hősök terén 1988-ban.
Széttépett évszázad - Két világháború képeslapjai. Szerk.: Rappai Zsuzsa. Kardos G. György és Ungvári Tamás előszavával. Bp., 1995, Tegnap és Ma Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
A Magyar Demokrata Fórum programja. 1989. október. Szerk.: Kulin Ferenc. Bp.,1989, Font Kft. (Zeneműnyomda), 163+1 p. Kiadói papírkötés, a borító kissé kopott, foltos.
Vegyes könyvtétel, 3 db: Forray Zoltán Tamás: Árpád a papkirály és a mágusok titkai. hn., 1994, Szerzői. Kiadói papírkötés.; Libisch Győző: Tanuljunk róni! Az egységes magyar rovásírás ábécéje és szabályai. Bp., 1998., Ómagyar Kultúra Baráti Társaság. Kiadói papírkötés.; Kádár István: Urartu és az ókori közel-kelet magyar öröksége. Bp., 1998., Magyar Ház. Kiadói papírkötés.;
Der römische Limes in Ungarn. István Király Múzeum Közleményei A. sor. 22. sz. Székesfehérvár, 1976., István Király Múzeum. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. + XI. Nemzetközi Limes Kongresszus. XI. Internationaler Limeskongress. Székesfehérvár, 30.8-6. 9. 1976. Székesfehérvár, 1976., Fejér m. Nyomdaipari Vállalat. Német, angol, francia nyelve...
Grősz József és társai bűnpere. Bp., 1951, Szikra, 336 p.+8 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kissé foltos borítóval. Grősz József kalocsai püspököt és több más egyházi vezetőt 1951-ben letartóztatták, majd összeesküvés vádjával bíróság elé állították és tizenöt év börtönre ítélték.
Vágvölgyi Tibor: A Rákóczi-forradalom története. Bp.,[1948],Budapest Székesfővárosi Irodalmi Intézet. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és borítóval.