2 000 HUF
Hermann Wiele: Für Hagenbeck im Himalaja und den Urwäldern Indiens. Dreißig Jahre Forscher und Jäger. Mit über 100 Originalaufnahmen des Verfassers sowie 3 Landkerten. Dresden, 1925., Deutsche Buchwerkstätten, 1 (címkép, fekete-fehér fotó) t. + 346+2 p.+39 (kétoldalas fekete-fehér fotók) t. + 3 (térképek, közte 1 kétlapos) t. Rendkívül gazdag fekete-fehér fotóanyaggal, szövegközti rajzokkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, festet lapélekkel, kissé foltos, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.