5 000 HUF
Dr. Pollák Miksa: A zsidók története Sopronban a legrégibb időktől a mai napig. Az Izr. Magyar Irodalmi Társulat Kiadványai VI. Bp., 1896, (Franklin-Társulat), 379 p. Átkötött félvászon-kötés, sérült, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.