3 400 HUF
A képviselőház házszabályai. Az 1901. évi hivatalos kiadás. + A képviselőház házszabályainak tárgymutatója. Bp., 1910.,Pesti Könyvnyomda Rt., 212+53 p. Átkötött félvászon-kötés, a borítón egészen kis kopásnyomokkal, régi intézményi bélyegzésekkel.