1 800 HUF
Kenedi Géza: A magyar szerzői jog. Az 1884: XVI. törvénycikk rendszeres magyarázata, valamint a vele egybefüggő törvények és rendeletek. A Magyar Jogászegylet Könyvkiadó Vállalata I. évfolyam 2. kötet. Bp.,1908, Athenaeum. Későbbi félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.