10 000 HUF
Harc a levegőért sorozat 10 kötete: Bánhidy Antal: Pilóta lettem.; Magyar Sándor: Álmodni mertünk.; Svachulay Sándor: A természet aviatikusai.; Steff Tibor: Játék az éggel.; Antoine de Saint-Exupéry: Egyedül a felhők felett.; Amelia Earhart: Az utolsó út.; Anne M. Lindbergh: Zúg a szél.; Lucio D' Ambra: Szárnyas katonák.; Günther Plüschow: Ezüstkondor.; Valentino Tocci: Légi párbaj. Bp.,é.n.,Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, (Révai-ny.) Kiadói egészvászon-kötések, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.