1 400 HUF
vitéz Somogyváry Gyula: A hadtest hű marad. Regény. Bp., 1943, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. A borító illusztrációja Fejes Gyula (1895-1956) munkája. Kiadói félvászon-kötések, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadásokkal, kis kopásnyomokkal.