17085.
414. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 800 HUF
Moravcsik Ernő, Emil: Elmekór- és gyógytan. Bp., 1912, Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, sérült, hiányzó gerinccel.