17247. 414. Closed Online auction Books: Other languages
2 000 HUF
0 HUF
Marko Marulic: Judita. Zagreb, 1901, Matice Hravatske, LXXI+114+2 p.+ 5 t. Horvát nyelven. Korabeli kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
Photo of the item taken by : hsz