17481. 414. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Altay Margit: Juli kisasszony. Bp., [1935], Pallas Irod. és Nyomdai Rt., 190 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, koszos borítóval és gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel.
Photo of the item taken by : nagy_andras