1 000 HUF
14
Az angol líra kincsesháza, 7 kötet: Shelley; Browning - D. G. Rossetti; Wordsworth - Coleridge; Tennyson Swinburne; Blake Burns; Tizenhetedik század; Huszadik század. Vál. és szerk.: Bartos Tibor. Bp., 1958, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval, sérült kiadói karton dísztokban.