1 400 HUF
Magyarok daloskönyve. A legszebb, legjobb, legujabb, legfelkapottabb szerelmi-, dévaj-, hazafias, bor-, elbeszélő- és katonadalok kincsesháza. Szerk.: Dura Máté. Bp., 1906., Rákosi Jenő. Kiadói kartonált papírkötés, foltos, kopott borítóval, sérült gerinccel.