3 000 HUF
P. Ovidius Naso Szerelmei. P. Ovidi Nasonis Amores. Ford.: Karinthy Gábor. Szilágyi János György tanulmányával. [ Kétnyelvű Klasszikusok.] Bp., 1943., Officina, 201+2 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói aranyozott gerincű kartonált papírkötés, a borítón kopásnyomokkal, kissé foltos lapélekkel.