900 HUF
Scossa Dezső: Amor Verus. Pataky László eredeti rajzaival. "Könyves Kálmán" Regénytára. Bp., 1893, "Könyves Kálmán", 159 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, foltos, kissé kopott borítóval, az elülső szennylapon címke nyomokkal.