Török Imre: Indul nagy utára... Élmények, történetek, esetek, ötletek, dictumok és factumok az ekklézsiális élet köréből,- komolyan és vidámságosak (100 anekdóta is!), versben és prozában. Bp., [1937], a szerző kiadása (Sylvester-ny.), 128 p. A borító Haranghy Jenő munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
Szellemi csokor, vagy szemelvények az irodalom világából. Csokorba kötötte: vitéz Várady Géza. Bp., 1940, May János-ny., 267 p. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a kötéstáblák belső oldala kissé sérült, foltos. A szerző autográf ajándékozási bejegyzésével!
Nagy magyar betűművészek. A Magyar Bibliofil Társaság évkönyve IV. Szerk.: Szántó Tibor. H.n., 1993, Magyar Bibliofil Társaság, 84+(4) p. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1200 példányban.
Mózsi Ferenc: Maxiómák. Morvay László illusztrációival. Bp., 1994, Belvárosi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált. Morvay László (1947-2004) grafikus autográf ajándékozási soraival és aláírásával, DEDIKÁLT példány.
Simon Géza Gábor: A szegedi Molnár Dixieland története. Szeged, 1984, Bartók Béla Művelődési Központ. 137 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. A Molnár Dixieland Band tagjai, köztük Dr. Molnár Gyula által DEDIKÁLT példány. A kötéstábla belső felén Molnár Dixieland Band Szeged Oldtimers matricával.
Orbán, Ottó: The Witching Time of Night and Last Poems. Ford.: Peter Zollmann. Chicago, 2003, Atlantis-Centaur Inc. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
Könyv és betű. A Magyar Bibliofil Társaság évkönyve III. Szerk.: Szántó Tibor. H.n., 1991, Magyar Bibliofil Társaság, 65+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. Megjelent 900 példányban.