Books: Other rarities Number of items: 282
2567730
17468
414
Other collectibles
Baktay Ervin: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Számos ábrával és táblázattal. Reprint, Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
2 600 HUF
2493113
17469
414
Other collectibles
Fucsik, Julius: Üzenet az élőknek. Bp., 1948, Szikra, 80 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
2545994
17470
414
Other collectibles
Hermányi Dienes József: Nagyenyedi demokritus. Magyar Könyvtár. Bp., 1960., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2380 példányban.
2546656
17471
414
Other collectibles
Bródy Sándor: Fehér könyv. VI. 1900. junius. Bp., 1900, Szerzői kiadás,Révai és Salamon-ny., 156+1 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, foltos, kopott borítóval, hiányzó címlappal. 2546117
17472
414
Other collectibles
Testedzés az egészségért. Hasznos tanácsok az öntevékeny testedzéshez. hn.,1977.,OTSH. Második kiadás. Kiadói papírkötés. + Hanna Parrott: Kézkontroll. Reflexológia mindenkinek. hn., 1994., T-Rex. Kiadói papírkötés.
2470289
17473
414
Other collectibles
2528353
17474
414
Other collectibles
2528129
17475
414
Other collectibles
2493280
17476
414
Other collectibles
2547445
17477
414
Other collectibles
Sándor György: Hogyan lettem humorista?/Alfonzó: Ide figyeljenek emberek! Bp.,1980,Népművelési Propaganda Iroda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2586473
17478
414
Other collectibles
Dienes András: A legendák Petőfije. (Táj és emlékezés). Bp., 1957, Magvető, 280 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, sérült, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3150 példányban.
1 200 HUF
2520234
17479
414
Other collectibles
Méliusz József: A Horace Cockery-Múzeum. Horace Cockery darabokra tört elégiája. Bukarest, 1983, Kriterion, 457+2 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, sérült, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban. A szerző által Boldizsár Iván (1912-1988) Kossuth-díjas író részére DEDIKÁLT példány.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035