Number of items: 282

Baktay Ervin: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Számos ábrával és táblázattal. Reprint, Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17468.

2 600 HUF
6,74
7,43

17469.

800 HUF
2,07
2,29

Hermányi Dienes József: Nagyenyedi demokritus.  Magyar Könyvtár. Bp., 1960., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Megjelent 2380 példányban.
17470.

800 HUF
2,07
2,29

Bródy Sándor: Fehér könyv. VI. 1900. junius. Bp., 1900, Szerzői kiadás,Révai és Salamon-ny., 156+1 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, foltos, kopott borítóval, hiányzó címlappal.
17471.

800 HUF
2,07
2,29

Testedzés az egészségért. Hasznos tanácsok az öntevékeny testedzéshez. hn.,1977.,OTSH. Második kiadás. Kiadói papírkötés. + Hanna Parrott: Kézkontroll. Reflexológia mindenkinek. hn., 1994., T-Rex. Kiadói papírkötés.
17472.

800 HUF
2,07
2,29

17473.

800 HUF
2,07
2,29

17474.

800 HUF
2,07
2,29

17475.

800 HUF
2,07
2,29

17476.

800 HUF
2,07
2,29

Sándor György: Hogyan lettem humorista?/Alfonzó: Ide figyeljenek emberek! Bp.,1980,Népművelési Propaganda Iroda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17477.

800 HUF
2,07
2,29

Dienes András: A legendák Petőfije. (Táj és emlékezés). Bp., 1957, Magvető, 280 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, sérült, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3150 példányban.
17478.

1 200 HUF
3,11
3,43

Méliusz József: A Horace Cockery-Múzeum. Horace Cockery darabokra tört elégiája. Bukarest, 1983, Kriterion, 457+2 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, sérült, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban. A szerző által Boldizsár Iván (1912-1988) Kossuth-díjas író részére DEDIKÁLT példány.
17479.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF