Books: Other rarities Number of items: 282
2566723
17504
414
Other collectibles
Csányi Vilmos-Makovecz Benjamin: A kentaur természetrajza. Anatómiája, élettana, viselkedése és kultúrökológiája. Makovecz Benjámin rajzaival. Bp., 2000, Helikon. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
1 600 HUF
2434112
17505
414
Other collectibles
2 000 HUF
2597151
17506
414
Other collectibles
Harminc év 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Írták a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai. Bp.,[1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
3 000 HUF
2588931
17507
414
Other collectibles
A Szovjetunió békéért és a haladásért. Bp., 1950. HM csoportfőnökség. 208p. Gazdag képanyaggal. Kiadói félvászon kötés, zománcozott bronz plakettel.
2 800 HUF
2375615
17508
414
Other collectibles
2330247
17509
414
Other collectibles
6 000 HUF
2567780
17510
414
Other collectibles
Tormay Cécile: Bujdosó könyv. Képmelléklettel. Szeged, 2009, Lazi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadó kartonált kötés, jó állapotban.
2 800 HUF
2548954
17511
414
Other collectibles
2 800 HUF
2548994
17512
414
2200
Other collectibles
Vegyes ponyvacsomag (Az indiai feleség, A korállsziget, A zöld pokol, Mary Garden szerencséje, stb.), vegyes állapotban.
2 200 HUF
2397216
17513
414
Other collectibles
1 000 HUF
2533236
17514
414
Other collectibles
Vatai László: Az isten szörnyetege. (Ady lírája.) Washington, 1977., Occidental Press. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
1 200 HUF
2552200
17515
414
5500
Other collectibles
5 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035