Number of items: 282

Dr. Tarnóczi János: Ránk vár az élet... Bp., 1937, Szent István-Társulat (Stephaneum-ny.), 261 p. Első kiadás. A borító Márton Lajos festő, grafikus munkája. Kissé viseltes kiadói papírkötés, a borító kissé sérült, foltos, a könyvtesttől részben elvált, részben szétváló fűzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.
17372.

1 200 HUF
3,11
3,43

Pásztor Árpád-Szini Gyula-Szomaházy István: Ravasz alakok. 54 humoros apróság. Vidám Könyvtár 21. sz. Bp., [1914], Vidám Könyvtár,(Bp.,Korvin-ny.), 64 p. Kiadói papírkötés, szakadozott, sérült borítóval.
17373.

1 000 HUF
2,59
2,86

Kós Károly: Budai Nagy Antal históriája. Kolozsvár, 1945, Méhkas Diákszövetkezet, 56 p. Kiadói papírkötés.
17374.

1 000 HUF
2,59
2,86
9

Ferenczi Zsigmond: ÁBC. "Egymás terhét hordozzátok." Kolozsvár/Cluj, 1934, Minerva, 110 p. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben, egy beragasztott nyomtatvánnyal.
17375.

2 000 HUF
5,18
5,71

Gyurácz Ferenc: Személyes ügyeim. Tanulmányok, esszék. A szerző által Dr. Bőzsöny Ferenc (1931-2018) a Magyar Rádió egykori főbemondója részére dedikált példány. A Magyar Nyugat Történeti Kiskönyvtára, 10. Vasszilvágy, 2009., Magyar Nyugat. Kiadói kartonált papírkötés.
17376.

1 000 HUF
2,59
2,86

Eötvös Gyöngyi: Luxushajón dolgozta... - avagy öt év legnagyobb sztorija a világtengerekről egy magyar fiatal szemével - hn.,én., Cruise. Színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borító sarkain kis szamárfülekkel.
17377.

1 200 HUF
3,11
3,43

Gutai Magda: Van itt még hely. A szerző által DEDIKÁLT példány. hn., 1996, Orpheusz. Kiadói papírkötés.
17378.

1 200 HUF
3,11
3,43

Juhász Ferenc: A szenvedések Édene.DEDIKÁLT! Bp., 1998., Littera. Számozatlan példány. Kiadói papírkötés.
17379.

1 200 HUF
3,11
3,43

Sajgó Szabolcs: Kapuid bennem. Új versek. Kákonyi Júlia illusztrációival. A szerző által DEDIKÁLT példány. Kecskemét, 2012., Korda. Kiadói papírkötés.
17380.

1 200 HUF
3,11
3,43

Kunitzer István: Utazásom Bridzs-humor országban. Bp., (1933.), Arany János Irodalmi és Nyomdai Műintézet Rt., 24 p. Kiadói tűzött papírkötés, helyenként kis szakadásokkal.
17381.

1 600 HUF
4,15
4,57

Rilke, [Rainer Maria]: Ősz. Tíz lap a Képek könyvéből. / Herbst. Zehn Blätter aus dem Buch der Bilder. Ford.: Kányádi Sándor. Plugor Sándor illusztrációival. Bukarest, 1990, Kriterion. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval. Megjelent 5000 példányban.
17382.

1 000 HUF
2,59
2,86

Zsolt Ágnes: Éva lányom. Bp., 1948, Új Idők (Singer és Wolfner), 83 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
17383.

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF