Number of items: 282

Benedek Marcell: Bevezetés az olvasás művészetébe. Bp., 1937, Dante (Hornyánszky-ny.), 274+1 p. Kissé sérült kiadói papírkötés, részben szétváló fűzéssel.
17384.

1 200 HUF
3,11
3,43

Grammatica sexti. Latin nyelvtan. Szerk.: Dr. Fodor Gyula, Dr. Székely István. Bp., 1913, Szent István-Társulat, 174 p. Sérült kartonált kötés, a hátsó borító és a gerinc hiányzik, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel.
17385.

1 000 HUF
2,59
2,86

Dr. Ph. Lötzbeyer, Fr. Heinze: Rechenbuch für höhere Schulen. 1. Heft. Mathematik für höhere Schulen. Unterstufe I. Dresden, 1928, Verlag von L. Ehlermann, 106 p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé gyűrött, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17386.

1 000 HUF
2,59
2,86

Pósa Lajos: Három pápai diák balatoni kalandozásai. Filléres Könyvtár. Bp.,1911,Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, sérült borítóval. Schmid Kristóf: Legszebb elbeszélései az ifjuság számára. Hazafias Könyvtár 15. sz. Bp., é.n., Stampfel-féle Könyvkiadóhivatal, 13. kötet. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, sérült borítóval.
17387.

1 000 HUF
2,59
2,86
17

Kaján Tibor: Zenit és radír. Bp., Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17388.

1 400 HUF
3,63
4,00

Szabó Júlia (szerk.): A magyar aktivizmus története. Kiállítás a Janus Pannonius Múzeumban 1973. augusztus 26-szeptember 30. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17389.

1 200 HUF
3,11
3,43

Ady Endre: A menekülő élet. Bp.,[1924.],Athenaeum. Hatodik kiadás. Kiadói kissé kopott aranyozott gerincű félvászon-kötésben.
17390.

1 400 HUF
3,63
4,00

Móra Ferenc: Hannibál feltámasztása. Az első cenzurázatlan kiadás. Bp., 2004. Argumentum. Kiadói papírkötésben
17391.

3 000 HUF
7,77
8,57

Kotzián Katalin: Szerelmes szonettkoszorú. Török Sophie előszavával. Bp., [1945], Cserépfalvi (Athenaeum-ny.). Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval. A szerző által Dallos Sándor (1901-1964) József Attila-díjas író, újságíró részére DEDIKÁLT példány.
17392.

2 400 HUF
6,22
6,86

Sacelláry Pál: Régi házak, elfakult írások. Rajzok a magyar múltból. Bp., 1926., Rózsavölgyi, (Kner Izidor-ny., Gyoma), 76+2 p. Kiadói papírkötés, sérült, a könyvtesttől részben elvált borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel. Megjelent 500 példányban.
17393.

1 200 HUF
3,11
3,43

Szalay László: Halálos tánc. Betyár-regény. Érdekes Regények - Röptében a világ körül I. évf. 2. sz. Bp., 1940, Magyar Népművelők Társasága (Tolnai-ny.), 96+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos állapotban.
17394.

1 400 HUF
3,63
4,00

Lovászy Márton: Gazdag házasság. + Hidas Miklós: Az osztály szégyene. Világvárosi Regények 33. és 59. sz., II. kiadás. Allschwil, 1959, Világvárosi Regények, 32 p. + 32 p. Emigráns kiadás. Kissé sérült kiadói tűzött papírkötés, az egyik füzetből egy lap kijár.
17395.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF