5 000 HUF
Dr. Lányi Károly: Magyar catholicus clerus érdemeinek történet-igazolta emléke. Első és Második korszak. Első korszak: Árpád és vegyes házi királyok alatt. 1000-1526. Második korszak: Protestans és Mozlim hittévesztés kora, Austria Házi királyok alatt 1526-tól 1848-ig. Pozsony, 1848, Belnay-Wigand, XVI+198; VIII+174 p. Átkötött félvászon kötés, kopottas borítóval, foltos lapokkal, néhány ceruzás aláhúzással.