2 800 HUF
Hoványi Ferenc (1816-1871) 2 műve: Fensőbb katholicizmus elemei I-II. köt. [Egybekötve.] Bécs, 1853., Schweiger Antal, VIII+258, VIII+262+1 p. Korabeli átkötött félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal, az átkötéskor körbevágták.; Ujabb levelek a fensőbb katholicismusról. I. kötet. Bécs, 1855.,Schweiger Antal, VIII+365+1 p. Korabeli átkötött félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal, az átkötéskor körbevágták.; Az első könyv I. kötetének címlapján Dr. Fanta Adolf (1837- 1907) orvosdoktor, könyvgyűjtő possessori bélyegzésével, a II. kötet címlapján Fanta Adolf saját kezű possessori névbejegyzésével. A második könyv címlapján Fanta Adolf possessori bélyegzésével és névbejegyzésével.