1 200 HUF
14
Kánonjogi kódex. X. Pius pápa parancsára összeállítva, XV. Benedek engedélyével kihirdetve. Előszóval, a források jegyzékével, név- és tárgymutatóval ellátva Gasparri Péter bíboros által. Kézirat gyanánt. H.n., é.n., 1488 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, festett lapélekkel, néhány kissé foltos lappal.